ELŻBIETA salony meblowepozostają otwarte!! Zapraszamy

-20%

na materace HILDING "dostępne od ręki"

promocja obowiązuje w dniach 22.04 do 29.06.2021

Wszystkie materace dostępne od ręki (do wyczeroabua zapasów) w Salonie meblowym Elżbieta Meble przy ulicy Sikorskiego w Olsztynie.

Materac Hilding Fandango

 • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, po jednej stronie warstwa kokosu po drugiej stronie warstwa filcu.
 • Pokrowiec: Medi-cover
 • Wysokość: ok. 21 cm (Medi-Cover)
Image
Fandango to materac dający mocne wsparcie. Stworzony z myślą o komforcie osób z problemami kręgosłupa, większą wagą lub preferujących sen na twardszym podłożu. Wkład zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Materac dopasowuje się łatwo do anatomicznej budowy ciała – kręgosłup zyskuje optymalne wsparcie, a mięśnie odpoczywają i regenerują się. Podwyższoną twardość zawdzięczamy warstwie filcu oraz kokosu, którego włókna łączy wewnątrz lateks. Takie rozwiązanie pozwala zachować bardzo dobrą sprężystość i elastyczność.
Materac dostępny w antyalergicznym pokrowcu Medi-Cover z możliwością prania.
Dzięki swoim właściwościom Fandango polecany jest w profilaktyce wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Materac Hilding Fandango 90x200cm739zł 591zł
Materac Hilding Fandango 120x200cm969zł 775zł
Materac Hilding Fandango 140x200cm1069zł 855zł
Materac Hilding Fandango 160x200cm1199zł 959zł

Materac Hilding Foxtrot

 • Wkład: profilowana pianka wysokoelastyczna HR o podwyższonej twardości, o wys. 18 cm
 • Pokrowiec: Hybrid lub Italiano
 • Wysokość: ok. 19 cm (Hybrid), ok. 20 cm (Italiano)
Image
Foxtrot to najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu. Wysokoelastyczna pianka wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnym partiom ciała niezależnie od pozycji. Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia dobrą przewiewność i wentylację. Ma to pozytywny wpływ na trwałość całego wkładu oraz higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, dlatego Foxtrot dedykowany jest również osobom starszym.
Do wyboru pokrowiec Hybrid zapewniający doskonałą wentylację lub Italiano z innowacyjną technologią Purotex ograniczającą rozwój bakterii i roztoczy.
Materac Hilding Foxtrot 160x200cm2099zł 1679zł

Materac Hilding Salsa

 • Wkład: profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm
 • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
 • Wysokość: ok. 21 cm (Velvet), ok. 21 cm (Tencel)
Image
Materac Salsa to doskonała propozycja dla par, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi. Wkład wypełniony pianką Flexifoam zapewnia optymalną sztywność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Termoelastyczna pianka Visco, która tworzy wierzchnią warstwę wkładu zapewnia wyraźnie odczuwalny komfort, większą miękkość i wrażenie przyjemnego otulenia. Dodatkowo reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu, zmniejszając napięcie mięśni. Do wyboru pokrowiec Tencel lub Velvet o właściwościach antyalergicznych.
Salsa to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Materac Hilding Salsa 140x200cm2019zł 1615zł
Materac Hilding Salsa 160x200cm2259zł 1807zł

Materac Hilding Cha-Cha

 • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie profilowana pianka VelvetTouch o wys. 3 cm, obustronnie warstwa filcu.
 • Pokrowiec: Tencel lub Italiano
 • Wysokość: ok. 21 cm (Tencel), ok. 21 cm (Italiano)
Image

Cha-Cha to rolowany materac, który sprawdzi się m.in. w przypadku par oraz seniorów. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dzięki czemu partner nie odczuwa naszych ruchów w trakcie snu. Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.

Materac dostępny w pokrowcu Tencel lub Italiano.

Salsa to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Materac Hilding Cha-Cha 140x200cm1499zł 1199zł
Materac Hilding Cha-Cha 160x200cm1649zł 1319zł

Materac Hilding Pasodoble

 • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
 • Pokrowiec: Velvet lub Tencel
 • Wysokość: ok. 23 cm (Velvet), ok. 23 cm (Tencel)
Image
Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłoże, seniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości Sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca.
Do wyboru pokrowiec Velvet lub Tencel o właściwościach antyalergicznych.
Pasodoble to materac wspierający profilaktykę wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i badań, materac uzyskał status wyrobu medycznego.
Materac Hilding Pasodoble 140x200cm1899zł 1519zł
Materac Hilding Pasodoble 160x200cm2099zł 1679zł

Materac Hilding Flamenco

 • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa Multipocket, po jednej stronie profilowany lateks połączony z pianką Flexifoam o wys. 3,5 cm, po drugiej stronie pianka wysokoelastyczna HR o wys. 4 cm
 • Pokrowiec: Tencel New
 • Wysokość: ok. 22 cm (Velvet), ok. 22 cm (Tencel)
Image
Flamenco to materac zbudowany na bazie sprężyn Multipocket, które w porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się jedną istotną cechą – na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, a każda sprężynka pracuje osobno, zapewniając większą elastyczność punktową. Sprężynki o różnej twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref, które gwarantują poszczególnym partiom ciała doskonałe wsparcie. Flamenco to idealny materac dla par oraz par z dużą różnicą wagową.
Dodatkową elastyczność i sprężystość zapewnia profilowana płyta lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz wysokoelastyczna pianka znajdująca się po stronie przeciwnej. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu materac oddycha i pozbywa się skutecznie nadmiaru wilgoci.
Materac dostępny w pokrowcu Tencel New lub Velvet New o właściwościach antyalergicznych.
Materac Hilding Flamenco 140x200cm2069zł 1655zł
Materac Hilding Flamenco 160x200cm2299zł 1839zł

Materac Hilding Makarena

 • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa Multipocket, po jednej stronie pianka termoelastyczna Visco połączona z pianką Flexifoam o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie blat lateksu o wys. 4,5 cm.
 • Pokrowiec: Elips
 • Wysokość: ok. 23 cm (Merced), ok. 26 cm (Elips)
Image
Makarena to sprężynowy materac o właściwościach prozdrowotnych. Konstrukcja wykorzystuje innowacyjne właściwości sprężyn Multipocket – każda sprężynka znajduje się w osobnej kieszonce i reaguje indywidualnie na ciężar ciała, zapewniając solidne wsparcie. Sprężyny o różnym stopniu twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref. Każda z nich reaguje na potrzeby poszczególnych partii ciała.
Po jednej stronie wkładu znajduje się płyta z naturalnego lateksu, który zwiększa sprężystość wkładu i ogranicza rozwój mikroflory bakteryjnej. Druga strona wkładu wykorzystuje właściwości termoelastycznej pianki Visco, która dopasowuje się do kształtu ciała, zmniejszając napięcie mięśniowe. Każda ze stron oferuje inny poziom twardości i komfortu.
Materac dostępny w pokrowcu Elips o wysokim stopniu elastyczności.
Dzięki swoim właściwościom Makarena polecany jest w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.
Materac Hilding Makarena 160x200cm3799zł 3039zł